Hakkımızda

Filmseslendirme.com  olarak 2002 yılından bu yana uluslararası bir seslendirme ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz. profesyonel seslendirmen ekibimizin yanında günden güne genişleyen Türkiye ve dünya çapındaki serbest yabancı dilde seslendirme ağımız ile 36 farklı dilde müşterilerimize hizmet sunabilecek durumdayız.

Dil yetenekleri kanıtlanmış seslendirme kadromuz ve mükemmel teknik verimliliğimiz ile müşterilerimiz için profesyonel seslendirme  ve dil bağlamında ele alınan tüm konularda küresel bir hizmet sunucu haline gelmemizin yanı sıra; alt yapı çalışmalarına verdiğimiz önem, verimliliği sürekli olarak artırmaya, bu bağlamda teknolojiyi en yüksek fayda ile kullanmaya
özen gösteren anlayışımızla müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir çözümleri en uygun fiyatlarla sunmayı birincil amaç olarak görüyoruz.

Teklif aşamasından mükemmel Seslendirmeye kadar

Film seslendirme’de  seslendirilecek metinlerinizin geçtiği aşamaları özetlemek gerekirse: seslendirme teklifi aşamasında asıl metin ile birlikte seslendirmede müşteri için önemli olan noktalar listelenir.  seslendirilecek olan metnin içerik özellikleri, müşterinin istekleri ve metnin boyutu gibi kriterler göz önünde bulundurularak müşteriye kesin bir teklif verilir.Daha en başta, işin gerekli şekilde ilerlemesini sağlayacak bir proje müdürü görevlendirilir ve müşterimize bildirilir. Müşterilerimize işin ilerleyişi hakkında sürekli bilgi verilir ve her zaman esnek biçimde gereksinimlerinin karşılanması için azami gayret gösterilir.

Uzmanlaşma Yoluyla Kalite

Film seslendirme olarak farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimizin seslendirme gereksinimlerini, alanlarında profesyonel seslendirme ekibimiz ile karşılamaktayız.Buna ek olarak gerekli durumlarda seslendirmelerin, metnin gerektirdiği özel niteliklere sahip ikinci bir seslendirmen tarafından kontrol edilmesini sağlamakta ve müşterilerimize dilbilgisi bakımından mükemmel ve yüksek kalitede seslendirme hizmeti sunmaktayız.

Seslendirme Projenizin  Yönetimi

Seslendirme siparişinizin hızlı ve güvenilir biçimde yerine getirilmesi için film seslendirme olarak en gelişmiş donanım ve yazılımı kullanmaktayız. Metninizi e-posta, faks, posta, cd veya tüm veri depolama ortamları üzerinden gönderebilirsiniz ve alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Film seslendirme ajansı olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en üst düzeyde karşılık vermeyi ilke edindiğimizden profesyonel seslendirme çalışmalarında uyulması gereken kriterlerin belirlenmesinde, seslendirme çalışmasının bir ürün olarak ortaya çıkmasında rolü olan tüm faktörlerin belirlenmesinde müşterilerimizle birlikte çalışmayı işimizin bir parçası olarak görüyoruz.