Ajansımızın verdiği hizmetlerden biri olan Tanıtım Filmi Seslendirme hizmeti sizler için büyük bir önem arz etmektedir. Herhangi bir ürününüzü, firmanızı vb. bir şeyin tanıtımı için çekilen tanıtım filmlerinde izleyicinin dikkatini çeken en önemli unsurlardan biride konuşan kişinin diksiyonu, ses tonu gibi unsurlarıdır. Tanıtım filminiz ne kadar güzel çekilmiş olursa olsun seslendirmesi kötü bir tanıtım filmi cezbedici olmadığından dolayı izlenmez ve dikkat çekmez. Fakat tanıtım filminizin seslendirmesi ses sanatçıları tarafından profesyonel ekipmanlar yardımıyla gerçekleştirilirse tanıtım filminize daha hoş bir hava katar ve izlenebilirliği arttıracaktır.

tanitim-filmi

Tanıtım filmi seslendirme işlemi gerçekten çok hassas bir işlemdir. Filminize uygun sesi bulmak ve gereken ortamı yaratmak her kişinin yapabileceği birşey olmamakla beraber kesinlikle bu işin ehli insanlar tarafından yapılması gerekir. Sıradan bir ortamda kaydedilen ses içinde ortamdan gelen sesleri de barındırabilir ve bu da ses kaydınızın cızırtılı ve parazitli olmasına yol açar. Cızırtılı bir seslendirmesi olan tanıtım filmi sizde uygun görürsünüz ki bir işe yaramayacaktır. Ses kayıtlarının işin ehli olan insanlar tarafından uygun ortam hazırlanarak yapılmalıdır buda ajanslar tarafından seslendirme merkezleri tarafından gerçekleştirilebilir. Ajansımızdan aldığınız film seslendirme hizmeti kesinlikle işinin ehli insanlar tarafından yapılmaktadır yani profesyonel ses sanatçıları tarafından uygun ortamda ses kayıtları yapılıp tanıtım filminize montajı profesyonel şekilde hiçbir sorun çıkmadan yapılır. Seslendirme yapıldıktan sonra kesinlikle tanıtım filmleriniz daha hoş bir havaya bürünecek ve izlenebilirliği kesinlikle artacaktır.

Tanıtım filmlerinizin daha izlenebilir hal alması ve seslendirmelerin profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilebilmesi için ajansımızla iletişime geçebilirsiniz. Ajansımızın sizlere sunduğu bu hizmetler yardımıyla tanıtım filmleriniz daha hoş ve ilgi çekici olacaktır. Ajansımız sizlere tanıtım filmi seslendirme hizmeti vermekle beraber daha birçok seslendirme hizmeti vermektedir. Bunlardan birkaçını şöyle sıralayabiliriz;

  • Tanıtım Filmi Seslendirme
  • Reklam Filmi Seslendirme
  • Anons Seslendirme
  • Santral Seslendirme
  • Yabancı dil seslendirme ve daha birçok alanda seslendirme hizmeti veren ajansımızla iletişime geçerek sizlerde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.