Ajansımızın sizlere sunduğu bir diğer hizmet Yabancı Dil Seslendirmedir. Filmleriniz, videolarınız, kısa filmleriniz, ürün reklam veya tanıtım filmlerinizin daha büyük kitleye hitap etmesi için farklı dillerde seslendirme yani dublaj yapılmalıdır bu sayede farklı dillerden farklı insanlara videolarınızı ulaştırarak daha çok kitleye ulaşıp daha fazla verim alabilirsiniz. Tabii ki bu yabancı dil seslendirme hafife alınacak her insanın yapabileceği bir işlem değildir. Profesyonel ekipmanlar ve gerekli ortamın sağlanması ve hitap etmek istediğiniz kitlenin dilini bilen bir kişiye ihtiyaç vardır. Bu 3 ü nü bulmak kişiler için zordur. Burada ajansımız devreye giriyor ve sizlere bu alanda yardımcı olmak için elinden geleni yapmaya hazır.

seslendirme

Yabancı dil seslendirme ekibimizde dil seçeneği çeşitlidir. Birçok dilde seslendirme yapabilmekteyiz ve geniş bir kadroya sahibiz. Tanıtım filminizin, reklam filminizin, kısa filminizin daha çok kitleye ulaştırmak için ve farklı dilden farklı insanlara ulaştırmak için bu hizmet yararlanmanız sizler açısından kesinlikle avantajlı olacaktır. Profesyonel ekipmanlar ve gerekli koşullar sağlanmış ortamlarda yapılan ses kayıtlarımız ses sanatçıları tarafından yapılmaktadır ve herhangi bir ses bozukluğu ve uyumsuzluk gözükmemektedir. Seslendirme yapılırken videonuz için uygun ses özenle seçilmekte ve ses ile video arasında uyumsuzluk olmamaktadır.

Ajansımızın sizlere sunduğu yabancı dil seslendirme hizmetinden yararlanarak sizlerde videolarınızın, tanıtım filmlerinizin vb. farklı dilden farklı insanlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yabancı dil seslendirme hizmetinden yararlanmak için İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.